top of page
Office İki Erkek

Hakkımızda

DKC GRUP 2012 Yılında üç yıllık Ar-ge çalışmaları sonunda tarımsal ham madde işleme, parakende, Üretim, İthalat ve İhracat gibi farklı alanlar da önemli tecrübelere sahip üç girişimci tarafından kurulmuştur.

2017 Yılı içerisinde sürülebilir Fındık Krema Pazarında minimum %3 Pay hedefine ulaşmayı, yine antep fıstığı, badem, ceviz, yer fıstığından ürettiği sürülebilir krema, pralin ,ezme ,dondurma sosu ve püre üretiminde de 2017/2018 döneminde pazar liderliğine ulaşmayı hedeflemiştir .

2020 Yılına kadar DKC grup A.Ş. kabuklu yemişlerden üretilmiş kahvaltılık , butik sızma ve doğal yağlar (Fındık ,ceviz, susam vs), susam, tahin kategorilerindeki büyümenin dışında turizm ve perakende alanlarında yatırımlar gerçekleştirecektir .

Hedeflerimiz

DKC Grup A.Ş Bölgesinde üretilen tarımsal ürünlere katma değer sağlamak ve sınai ürün haline getirmeyi misyon edinmiştir.

DKC Grup ‘un hedefleri arasında bölgede sektöre girmek isteyen yeni girişimcilere ufuk açacak bilgi biriktirecek çalışmalar yapmak,

Ordu Bölgesinde üretilmeyen ceviz, susam ,tahin yer fıstığı ,badem, antep fıstığı tarımsal ürünlerin Ordu Bölgesinde sınai ürün haline getirilip istihdam yaratılmasını,

Ayrıca susam tahininden ürettiği kahvaltılık krema ve sürülebilir tahin helvasında 2017 yılını pazar lideri olarak tamamlamayı hedeflemektedir.

bottom of page